speaker-info

Jana Uriel Kratochvílová – Illuminati.ca

Quantum Rock

JANA URIEL Kratochvílová & Illuminati.ca

Kapelníkom skupiny Illuminati.ca je Jirka George Hrubeš, bubenícka legenda z Pražského výběru, inak Janin partner v súkromí, na scéne a pri skladaní novej muziky. Súčasné zloženie skupiny dopĺňajú hitmaker a multiinštrumentalista Pavel Trnavský (keyboard a perkusie), David Pavlík (gitara) a Jan Pokorný (basgitara). Podiovú show dopĺňa performérske dada duo MetaDance. Jana nazýva ich hudobný štýl Quantum Rock. Recenzenti ho charakterizujú napr. ako „zkřížení melodického andělského rocku s anarchickým hard core“.

Hnacím motorom celého projektu je samozrejme hlavná osoba – Jana Uriel, mnohorozmerná osobnosť, vždy originálna vo svojom speváckom prejave, textoch i vonkajšej vizáži, a s darom humornej a bystrej komunikácie s publikom. Na koncerty skupiny chodia v posledných rokoch hlavne mladšie generácie, ale i rockoví pamätníci. Pre nich má nadčasové hity ako Publikum tvé jsem já, Copánky/Korálky nadějí či V stínu kapradiny. Na koncertoch hrajú však hlavne skladby z posledného desaťročia a najmä pesničky z aktuálneho albumu Ruby Rose Mayhem.

Vystúpenie Jany Uriel prináša vždy niečo nového, neuveriteľne dynamického a vzrušujúceho pre všetky zmysly! Svojim spontánnym prejavom, kostýmami a líčením predbieha neustále dobu. Spolu s bytostne prirodzenou pohybovou kultúrou, zmyslom pro humor, záujmom o mystiku a filozofiu priťahuje záujem ľudí v Čechách, na Slovensku i kdekoľvek vo svete, kde sa objaví.

Webstránka:

http://illuminatica.wixsite.com/illuminatica

Časový plán

Jana Uriel Kratochvílová & ILLUMINATI.CA

MAIN STAGE
Show Buttons
Hide Buttons